organisatie


oude kerk

Oudekerksplein 23
1012 GX Amsterdam

vragen of opmerkingen?
Neem contact met ons op via info@oudekerk.nl
of (0031) 20 625 82 84

missie oude kerk
Door het samenbrengen van hedendaagse kunst en erfgoed voegt de Oude Kerk nieuwe pagina’s toe aan onze (kunst)geschiedenis.

privacystatement
De privacyverklaring van de Oude Kerk vind je hier.

algemene bezoekersvoorwaarden
Lees hier meer over onze algemene bezoekersvoorwaarden.

stageplaatsen
Open sollicitaties zijn welkom
via info@oudekerk.nl

directeur
Jacqueline Grandjean

zakelijk leider
Emma van Oudheusden
evanoudheusden@oudekerk.nl

projectleider
Richard Pelgrim
richard@oudekerk.nl

development en support
Zara Weijers
info@oudekerk.nl

campagnestrateeg
Laurine Verwijen
laurine@oudekerk.nl

curatorial editor
Marian Cousijn 
marian@oudekerk.nl

publiek en events
Filiz Alkoyak
filiz@oudekerk.nl

conservator collectie
Marianna van der Zwaag
marianna@oudekerk.nl

curator muziek
Jacob Lekkerkerker

facilitaire ondersteuning
Piet Musters

museumwinkel
Esther Graftdijk
Brecht Russchen
museumwinkel@oudekerk.nl

technische ondersteuning
Simon Skatka
Erica Moukarzel

publieksbegeleiders
Esther Graftdijk
Alle Kok
Gerda Leter
Rafael Mulder
Brecht Russchen
Cleo Thomas
Bobbie Wagenaar
Donna Weel
Eva Windhouwer

organist titulair
Matteo Imbruno
Jacob Lekkerkerker

museumdocenten
Robert Beekelaar
Jolinda de Lange
Inge Roseboom
Nynke Deinema
Noor Nuyten
Sjoukje van der Meulen
educatie@oudekerk.nl

raad van toezicht
Floris van Hall, voorzitter
Rein Kronenberg
Hans Kodde
Lex Kloosterman
Tjepco van Voorst Vader
Barbara Visser
Peter Tomson
Hermine Pool

stichting restauratiefonds oude kerk
Rein Kronenberg
Floris van Hall
Arie Langstraat

pers
Informatie en beeld kun je aanvragen bij Arabella Coebergh
arabella@coebergh.nl
tel: (0031) 20 470 87 87

koffieschenkerij
Job Oosting
Anne Rijks
info@koffieschenkerij.com