organisatie


oude kerk

Oudekerksplein 23
1012 GX Amsterdam

vragen of opmerkingen?
Neem contact met ons op via info@oudekerk.nl
of (0031) 20 625 82 84

missie oude kerk
Door het samenbrengen van hedendaagse kunst en erfgoed voegt de Oude Kerk nieuwe pagina’s toe aan onze (kunst)geschiedenis.

stageplaatsen
Open sollicitaties zijn welkom
via info@oudekerk.nl

vacatures
raad van toezicht leden

privacy statement
De privacy verklaring van de Oude Kerk vind je hier.

algemene bezoekersvoorwaarden
Lees hier meer over onze algemene bezoekersvoorwaarden.

jaarverslagen
jaarverslag 2016
jaarrekening 2016
jaarverslag 2017
jaarrekening 2017
jaarverslag 2018
jaarrekening 2018
nevenfuncties bestuursleden
meerjaren beleidsplan (2017-2020)

directeur bestuurder
Jacqueline Grandjean

bedrijfsvoering
Emma van Oudheusden
evanoudheusden@oudekerk.nl

office en projecten
Zara Weijers
info@oudekerk.nl

marketing en communicatie
Laurence Ostyn
laurence@oudekerk.nl

projectleider
Richard Pelgrim
richard@oudekerk.nl

fondsenwerving
Rieke Righolt
rieke@oudekerk.nl

conservator collectie
Marianna van der Zwaag
marianna@oudekerk.nl

curator muziek
Jacob Lekkerkerker

floormanager
Jelle Straatsma
jelle@oudekerk.nl

facilitaire ondersteuning
Piet Musters
piet@oudekerk.nl

museumwinkel
Esther Graftdijk
Brecht Russchen
museumwinkel@oudekerk.nl

technische ondersteuning
Simon Skatka

publieksbegeleiders
Esther van der Linde
Esther Graftdijk
Donna Weel
Alle Kok
Eva Windhouwer
Marije Schulte Nordholt

organist titulair
Matteo Imbruno
Jacob Lekkerkerker

raad van toezicht
Floris van Hall, voorzitter
Rein Kronenberg
Hans Kodde
Lex Kloosterman
Barbara Visser
Peter Tomson
Hermine Pool
*De leden van de raad van toezicht ontvangen geen vergoeding voor hun werkzaamheden voor de Oude Kerk

museumdocenten
Robert Beekelaar
Jolinda de Lange
Inge Roseboom
Nynke Deinema
Noor Nuyten
Sjoukje van der Meulen
educatie@oudekerk.nl

comité playing the cathedral
Ab Winsemius
Frederieke Leeflang
Martijn Sanders
Martin van Keken
Robbert Kranenborg
Roderick Houben
Truze Lodder

comité van aanbeveling grote orgel
H.J. Witteveen
R.J. Nelissen
F.H.J.J. Andriessen †
H.O.C.R. Ruding
W. Kok †
G. Zalm
J.F.Hoogervorst
J.C. de Jager

stichting restauratiefonds oude kerk
Rein Kronenberg
Floris van Hall
Arie Langstraat

pers
Informatie en beeld kun je aanvragen bij Arabella Coebergh
arabella@coebergh.nl
tel: (0031) 20 470 87 87

koffieschenkerij
Job Oosting
Anne Rijks
info@koffieschenkerij.com