organisatie


oude kerk

Oudekerksplein 23
1012 GX Amsterdam

vragen of opmerkingen?
Neem contact met ons op via info@oudekerk.nl
of (0031) 20 625 82 84

missie oude kerk
Door het samenbrengen van hedendaagse kunst en erfgoed voegt de Oude Kerk nieuwe pagina’s toe aan onze (kunst)geschiedenis.

privacystatement
De privacyverklaring van de Oude Kerk vind je hier.

algemene bezoekersvoorwaarden
Lees hier meer over onze algemene bezoekersvoorwaarden.

stageplaatsen
Open sollicitaties zijn welkom
via info@oudekerk.nl

directeur
Jacqueline Grandjean
jacqueline@oudekerk.nl

zakelijk leider
Emma van Oudheusden
evanoudheusden@oudekerk.nl

projectleider (interim)
Reinier Klok
reinier@oudekerk.nl

curatorial editor
Marian Cousijn
marian@oudekerk.nl

publiek en events
Filiz Alkoyak (verlof tot 1 januari 2021)
filiz@oudekerk.nl

publiek en productie (interim)
Joanie Croes
joanie@oudekerk.nl

curator / onderzoek en archief
Marianna van der Zwaag
marianna@oudekerk.nl

curator muziek
Jacob Lekkerkerker
jacob@oudekerk.nl

curator come closer
Radna Rumping

onderzoeksassistenten
Anna Magyary
Erica Moukarzel

facilitaire ondersteuning
Piet Musters

technische ondersteuning
Simon Skatka

publieksbegeleiders
Alle Kok
Rafael Mulder
Brecht Russchen

organist titulair
Matteo Imbruno
Jacob Lekkerkerker

museumdocenten
Robert Beekelaar
Jolinda de Lange
Inge Roseboom
Nynke Deinema
Noor Nuyten
Sjoukje van der Meulen
educatie@oudekerk.nl

raad van toezicht
Floris van Hall, voorzitter
Rein Kronenberg
Hans Kodde
Lex Kloosterman
Tjepco van Voorst Vader
Peter Tomson
Mariëlle Paul
Hermine Pool

adviesraad kunst & erfgoed

Hester Alberdink Thijm
Lex ter Braak
Lorenzo Benedetti
Mirjam Hoitink
Sander Kok
Pauline Kruseman
Arna Mackic
Mihnea Mircan
Lisette Pelsers
Wim Pijbes
Jennifer Tosch

stichting restauratiefonds oude kerk
Rein Kronenberg
Floris van Hall

pers
voor beeld en informatie, neem contact op met 
info@oudekerk.nl

koffieschenkerij
Job Oosting
Anne Rijks
info@koffieschenkerij.com