organisatie



Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

oude kerk

Oudekerksplein 23
1012 GX Amsterdam

020 625 8284

missie oude kerk
Door het samenbrengen van hedendaagse kunst en erfgoed voegt de Oude Kerk nieuwe pagina’s toe aan onze (kunst)geschiedenis.

vacatures
De Oude Kerk is momenteel op zoek naar:
productie assistent (stage)

stageplaatsen
open sollicitaties zijn welkom
inzendingen graag sturen naar info@oudekerk.nl

directeur en curator
Jacqueline Grandjean

bedrijfsvoering
Emma van Oudheusden
evanoudheusden@oudekerk.nl

secretariaat en vrienden
Mirjam Jalving
info@oudekerk.nl

marketing en communicatie
Laurence Ostyn
laurence@oudekerk.nl

projectleider
Richard Pelgrim
richard@oudekerk.nl

educatie en publieksbegeleiding
Mirjam van Belzen
educatie@oudekerk.nl

fondsenwerving
Rieke Righolt
rieke@oudekerk.nl

projectleider collectie presentatie
Marianna van der Zwaag
marianna@oudekerk.nl

curator muziek
Jacob Lekkerkerker

facilitaire zaken en veiligheid
Piet Musters
piet@oudekerk.nl

floormanager
Jelle Straatsma
jelle@oudekerk.nl

ontvangst en winkel
Esther van der Linde
Carina Ellemers
Donna Weel
Alle Kok
Estella Snellen
Eva Windhouwer
Marije Schulte Nordholt

organist
Matteo Imbruno
Jacob Lekkerkerker

raad van toezicht
Floris van Hall, voorzitter
Rein Kronenberg
Hans Kodde
Lex Kloosterman
Barbara Visser
Peter Tomson
Hermine Pool

stichting restauratiefonds oude kerk
Rein Kronenberg
Ruud Koedijk
Maurits van den Wall Bake
Philip Alberdingk Thijm

comité van aanbeveling grote orgel
H.J. Witteveen
R.J. Nelissen
F.H.J.J. Andriessen
H.O.C.R. Ruding
W. Kok
G. Zalm
J.F.Hoogervorst
J.C. de Jager

koffieschenkerij
Job Oosting
Anne Rijks
koffieschenkerij@oudekerk.nl

jaarverslagen
Jaarverslag 2016
Jaarrekening 2016
Jaarverslag 2017
Jaarrekening 2017
Nevenfuncties bestuursleden

pers
Meer informatie en beeld kun je
aanvragen bij Arabella Coebergh
arabella@coebergh.nl
tel: 06 24 27 64 60

privacy statement
De privacy verklaring van de Oude Kerk
vind je hier.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.