organisatie


oude kerk

Oudekerksplein 23
1012 GX Amsterdam

vragen of opmerkingen?
Neem contact met ons op via info@oudekerk.nl

missie oude kerk
Door het samenbrengen van hedendaagse kunst en erfgoed voegt de Oude Kerk nieuwe pagina’s toe aan onze (kunst)geschiedenis.

privacystatement
De privacyverklaring van de Oude Kerk vind je hier.

algemene bezoekersvoorwaarden
Lees hier meer over onze algemene bezoekersvoorwaarden.

stageplaatsen
Open sollicitaties zijn welkom
via info@oudekerk.nl

directeur
vacature

zakelijk leider / waarnemend directeur
Emma van Oudheusden
evanoudheusden@oudekerk.nl

curator / onderzoek en archief
Marianna van der Zwaag
marianna@oudekerk.nl

curator muziek
Jacob Lekkerkerker
jacob@oudekerk.nl

creative producer
Chloë Sylvestre
chloe@oudekerk.nl

marketing en communicatie
Sinja Bloeme
sinja@oudekerk.nl

redacteur
Brecht Russchen
redactie@oudekerk.nl

office en support
Khadija Bellahcen
khadija@oudekerk.nl

coördinator publieksteam
Rafael Mulder
rafael@oudekerk.nl

facilitair en veiligheid
Gerk Kazemier
gerk@oudekerk.nl

curator come closer
Radna Rumping

publieksbegeleiders
Bram Kroon
Stan Litjens
Roua Jafar
Bernard Anfari Boakye
Alle Kok
Vera Scheerlink
Astrid van Loon

organist titulair
Matteo Imbruno
Jacob Lekkerkerker

museumdocenten
Robert Beekelaar
Jolinda de Lange
Inge Roseboom
Nynke Deinema
Noor Nuyten
Sjoukje van der Meulen
educatie@oudekerk.nl

raad van toezicht
Tjepco van Voorst Vader (voorzitter)
Esther Agricola
Wouter Han
Roosje Klap
Rein Kronenberg
Allard Meine Jansen
Mariëlle Paul 
Hermine Pool 
Peter Tomson

adviesraad kunst & erfgoed
Hester Alberdink Thijm
Lex ter Braak
Lorenzo Benedetti
Mirjam Hoijtink
Sander Kok
Pauline Kruseman
Arna Mackic
Mihnea Mircan
Lisette Pelsers
Wim Pijbes
Jennifer Tosch

stichting restauratiefonds oude kerk
Bestuur:
Rein Kronenberg
Jean-Pierre Bienfait
Leo Endedijk

pers
voor beeld en informatie, neem contact op met 
info@oudekerk.nl

koffieschenkerij
Job Oosting
Anne Rijks
info@koffieschenkerij.com