organisation


oude kerk Oudekerksplein 23 1012 GX Amsterdam

any questions?
Get in contact with us via info@oudekerk.nl
or (0031) 20 625 82 84

internships
open applications can be send to info@oudekerk.nl

directeur en curator
Jacqueline Grandjean

bedrijfsvoering
Emma van Oudheusden
evanoudheusden@oudekerk.nl

office en projecten
Zara Weijers
info@oudekerk.nl

marketing en communicatie
Laurence Ostyn
laurence@oudekerk.nl

projectleider
Richard Pelgrim
richard@oudekerk.nl

educatie
educatie@oudekerk.nl

fondsenwerving
Rieke Righolt
rieke@oudekerk.nl

projectleider collectie presentatie
Marianna van der Zwaag
marianna@oudekerk.nl

curator muziek
Jacob Lekkerkerker

facilitaire zaken en veiligheid
Piet Musters
piet@oudekerk.nl

floormanager
Jelle Straatsma
jelle@oudekerk.nl

technische ondersteuning
Simon Skatka

publieksbegeleiders
Esther van der Linde
Esther Graftdijk
Carina Ellemers
Donna Weel
Alle Kok
Eva Windhouwer
Marije Schulte Nordholt

organist
Matteo Imbruno
Jacob Lekkerkerker

raad van toezicht
Floris van Hall, voorzitter
Rein Kronenberg
Hans Kodde
Lex Kloosterman
Barbara Visser
Peter Tomson
Hermine Pool

stichting restauratiefonds oude kerk
Rein Kronenberg
Ruud Koedijk
Maurits van den Wall Bake
Philip Alberdingk Thijm

museumdocenten
Robert Beekelaar
Jolinda de Lange
Inge Roseboom
Nynke Deinema
Noor Nuyten
Sjoukje van der Meulen

comité van aanbeveling grote orgel
H.J. Witteveen
R.J. Nelissen
F.H.J.J. Andriessen
H.O.C.R. Ruding
W. Kok
G. Zalm
J.F.Hoogervorst
J.C. de Jager

koffieschenkerij
Job Oosting
Anne Rijks
info@koffieschenkerij.nl

jaarverslagen
Jaarverslag 2016
Jaarrekening 2016
Jaarverslag 2017
Jaarrekening 2017
Nevenfuncties bestuursleden

pers
Meer informatie en beeld kun je
aanvragen bij Arabella Coebergh
arabella@coebergh.nl
tel: (0031) 20 470 87 87

privacy statement
De privacy verklaring van de Oude Kerk
vind je hier.